AUKCJE ONLINE (TYMCZASOWO WSTRZYMANE!!!)

Drugi rok z kolei nasze aukcje będą miały charakter licytacji online; dzięki takiej formule pozwolimy wziąć udział w nich udział całej społeczności szkolnej, co więcej: także rodzinom naszej społeczności – a więc również tym, którym z różnych przyczyn nie dane będzie spotkać się z artystami 24 października. By jednak licytacja była ograniczona tylko do ludzi uczciwych i spośród naszej szkolnej Rodziny – do części aukcyjnej serwisu wymagane jest hasło, które będzie przekazane poprzez dziennik elektroniczny. Udostępnij je tylko zaufanym osobom, które zechcą wziąć udział w licytacji!

Aby wziąć udział, wystarczy podać imię lub pseudonim, adres e-mail oraz deklarowaną kwotę. Podanie właściwego adresu poczty elektronicznej (do wiadomości tylko dla organizatorów) jest tym razem kluczowe – jedynie tą drogą możemy wysyłać powiadomienia o statusie aukcji, a e-mail z wiadomością o wygranej licytacji – zaprezentowany na smartfonie lub wydruku – będzie jednocześnie podstawą do zakończenia transakcji.

Co ważne, aukcje mają różny termin zakończenia ustawiony tak, by ich finał wypadł dokładnie w trakcie trwania koncertu! Możesz więc licytować ze swojego telefonu jeszcze w trakcie trwania koncertowych zmagań lub skorzystać z komputerów w szkolnej pracowni – z pomocą chętnych uczniów – by wziąć udział w internetowych aukcjach! Planujemy krótkie, kilkuminutowe „wejścia” w trakcie koncertu, by przypomnieć zasady licytacji i dać możliwość – nawet na ostatnią chwilę – dołączenia się do licytacyjnej zabawy.

Wkrótce udostępnimy także szczegóły dotyczące całej procedury licytacji i odbioru wygranych przedmiotów. Nie będzie się ona różnić od tej formy, którą zaproponowaliśmy w ubiegłym roku, więc dla stałych uczestników nie będzie zaskoczeniem.

Pamiętajmy też, że w gruncie rzeczy nie chodzi o zakup zaprezentowanych przedmiotów; naszym nadrzędnym celem jest przecież pomoc charytatywna na szlachetny cel. Może więc zakupiony prezent będzie użytecznym podarunkiem dla kogoś z Rodziny? Albo po prostu – kupisz, bo chcesz pomóc?

Nie ma na co czekać. CZYŃMY DOBRO PRZEZ CAŁY ROK!